Αναβάθμιση Τμημάτων Οδοποιίας Βασιλικών Ανωγείων – Απεσωκαρίου – Βαγιωνιάς Δήμου Γόρτυνας |
![]() |
![]() |
Ο Δήμος Γόρτυνα Νομού Ηρακλείου διακηρύσσει ανοικτή διαδικασία για την επιλογή αναδόχου για την κατασκευή του έργου: «Αναβάθμιση Τμημάτων Οδοποιίας Βασιλικών Ανωγείων – Απεσωκαρίου – Βαγιωνιάς Δήμου Γόρτυνας» εκτιμώμενης αξίας 250.000,00 € (Πλέον ΦΠΑ) Το έργο συντίθεται από τις ακόλουθες ομάδες εργασιών:
Σχετικά Αρχεία
|